• Categories
  • Search
  • Manufacturer - BR PHARM

Koreańska marka prowadząca działalność za pomocą wysoce rozwiniętej technologii w dziedzinie medycyny regeneracyjnej w celu zapewnienia komfortu w oparciu o wiedzę, naukę i wprowadzenie innowacyjnych technologii z wykorzystaniem PDRN.

BR PHARM opatentowała technologię wytwarzania aktywatora cyklu komórkowego PDRN do produkcji produktów w dziedzinie medycyny regeneracyjnej oraz surowcowej (PDRN) oraz posiada certyfikat BGMP (ang. Bulk Good Manufacture Practice) wydany przez Ministerstwo Bezpieczeństwa Żywności i Leków. Ponadto BR PHARM współpracuje z instytucjami rządowymi w zakresie konsumpcji i dostaw bezpiecznego surowca medycznego PDRN.

Opiera swoje działania na trzech dziedzinach:

Farmaceutyki – przeprowadza szeroko zakrojone badania i stawia na rozwój leków, takich jak leki na bazie PDRN i zastrzyki aseptyczne.

Urządzenia medyczne – opracowanie strzykawek stawowych z komponentów PDRN i PN, środków leczniczych do regeneracji skóry, filtrów HA i produktów do lipolizy.

Kosmeceutyki – dostarcza kosmeceutyków do około 3500 szpitali i klinik w Korei w oparciu o 10-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej.

Wizją firmy jest tworzenie swoich produktów w oparciu o wiedzę przekazywaną komunikacją, wrażliwością i doświadczeniem


HP CELL VITARAN I 2 x 1 ml
Product unavailable